AutoFrance
 

Auto France – dostawca części do samochodów Renault i Citroen

Auto France zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów francuskich. Firma została zbudowana w Łodzi „od zera” w 2003 roku przez Roberta Anielaka. Na początku działalności, Robert dysponował niewielkim wkładem finansowym, ale posiadał ogromne doświadczenie w branży motoryzacyjnej, solidną wiedzę o samochodach francuskich, oraz, co najważniejsze, chęć i zapał do pracy. Firma bardzo szybko zaczęła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów, z roku na rok umacniając swoją pozycję na rynku. Obecnie, firmę Auto France tworzy młody, trzyosobowy zespół pełen chęci do pracy. Jak mówią – „najważniejsza jest rzetelność i nieustanne poszerzanie wiedzy o markach Renault, Citroen i Peugeot.”

Solidne i tanie części do samochodów Peugeot

Dzięki wypracowanym kontaktom z kontrahentami z kraju i z obszarów Unii Europejskiej, potrafimy odnaleźć najbardziej optymalne rozwiązania dla naszych klientów, łącząc wysoką jakość i przystępną cenę w jednym produkcie. Naszymi klientami są nie tylko osoby z Łodzi, ale też całej polski. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz nietypowej części do Peugeota, Citroena lub Renault!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dziękujemy za okazane dotychczas zaufanie, które motywuje nas do dalszego rozwoju.

Serdecznie pozdrawiamy!

Robert Anielak - właściciel

Logo Rzetelna firma